HermanMiller EMBODY Sync – Dark Mineral (rozbalené)
Kód: EM_5_CN132AWAA G1 G1 C7 3SY09Podrobný popis
Taká inteligentná, že sedenie v nej vám pomáha myslieť.
Viac než 20 lekárov a špecialistov v oblasti biomechaniky, fyzioterapie a ergonómie prispelo svojimi odbornými znalosťami k vývoju tohto kresla. V dôsledku toho stolička Embody stanovila nový štandard pre distribúciu tlaku, prirodzené vyrovnanie a podporu zdravého pohybu v ergonomickom sedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stoličkylátka černá otočnélátka černá na kolečkáchZobraziť ďalšie kategórielátka černá s područkamilátka černá ergonomickéhliníková slitina černá otočnéhliníková slitina černá na kolečkáchhliníková slitina černá s područkamihliníková slitina černá ergonomicképlast (PP) černá otočnéplast (PP) černá na kolečkáchplast (PP) černá s područkamiplast (PP) černá ergonomickélátka černá otočnélátka černá na kolečkáchlátka černá s područkamilátka černá ergonomickéhliníková slitina černá otočnéhliníková slitina černá na kolečkáchhliníková slitina černá s područkamihliníková slitina černá ergonomické |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov 7/24 |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | látka, hliníková slitina, plast (PP, PE) |
| ? Funkce: | otočné, na kolečkách, s područkami, ergonomické |
| Dodání: | v sestavené variantě |
| Zatížení: | 136 kg |
| Rozměry: | |
| Stavitelná výška sedáku: | 432 - 559 mm |
| Stavitelná hloubka sedáku: | 381 - 457 mm |
Jak nastavit Embody
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Herman Miller Ltd (MillerKnoll Corporation) |
|---|---|
| Adresa : | 1 Portal Road, Melksham SN12 6GN, United Kingdom |
| E-mail : | customercareeurope@hermanmiller.com |

