HermanMiller AERON Gaming BLACK Size C (rozbalené)
Kód: G20_AER1GC33DW-0002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ergonómia podporená vedou
Pôvodný Aeron je stolička, ktorá svojím konceptom navždy zmenila kancelárske stoličky. Aeron for Gaming je vhodný tak pre ľudí, ktorí trávia osem hodín pri počítači v práci, ako aj pre hráčov, ktorí chcú hrať celý deň (alebo noc!).Aeron for Gaming je herná stolička, kde sa vysoký výkon a ergonómia spájajú s ikonickým dizajnom.

Unikátny sieťovinový materiál Pellicle - inovatívne odpruženie originálneho kresla Aeron eliminuje body, ktoré tlakom bránia cirkulácii, a posúva hranice materiálového prevedenia.
Prečo je stolička AERON absolútnou špičkou vo svojej kategórii?
Bedrová opora pre správne a pohodlné sedenie.

Priedušnosť unikátneho materiálu Pellicle.

Synchrónna mechanika s aretáciou náklonu.

Dopredný náklon s možnosťou blokácie.

Osem zón s rôznym nastavením predpätia vlákien pre optimálny tlak.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov 7/24 |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Dodání: | v sestavené variantě |
| Hmotnost netto: | 18,6 kg |
| ? Rozměry: | (998 - 1128) x 718 x 470 mm |
| Zatížení: | 159 kg |
| Výška opěrky: | 561 mm |
| Stavitelná výška sedáku: | 463 - 593 mm |
| Šířka sedáku: | 542 mm |
| Hloubka sedáku: | 502 mm |
Petr Mára recenze
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Herman Miller Ltd (MillerKnoll Corporation) |
|---|---|
| Adresa : | 1 Portal Road, Melksham SN12 6GN, United Kingdom |
| E-mail : | customercareeurope@hermanmiller.com |
