Stolek Hay DLM - žlutý
Kód: AA690-A369-AA94Súvisiaci tovar
Designový odkládací stolek Slit Oblong Side Table od dánské značky HAY v barvě mirror. Jednoduchý kovový stolek o délce 49,3 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem....
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v černé barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 65 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Ocelový stůl s kruhovou deskou a křížovou základnou navržený pro dánskou značku Hay. Stolek Neu Round Table tvoří tenká kruhová ocelová deska a čtyřhranná...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v mosazné barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 45 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Ocelový stůl s čtvercovou deskou a křížovou základnou navržený pro dánskou značku Hay. Stolek Neu Round Table tvoří tenká čtvercová ocelová deska a...
Podrobný popis
Přenosný stolek s pohodlnou rukojetí pro jeho snazší přenášení.
DLM a DLM XL jsou k dispozici ve dvou velikostech a vytvářejí funkční alternativy k tradičním stolům. Vhodné pro vnitřní použití ve většině domácího nebo kancelářského prostředí.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Konferenčné stolíky, kov žlutá kulatá |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| ? Barva: | žlutá |
| ? Materiál: | kov |
| Tvar desky: | kulatá |
| Výška: | 58 cm |
| Průměr: | 38 cm |
| Materiál: | lakovaná ocel |
Praktický šedá odkládací stolek DLM, jehož minimalistický design navrhl pro dánskou značku HAY designér Thomas Bentzen. Stoleček DLM, neboli Don't Leave Me, je skvělou a...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v černé barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 45 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v bílé barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 35 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v stříbrné barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 35 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v stříbrné barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 45 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v bílé barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 65 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek připomíná...
Designový odkládací stolek z kolekce Slit od dánské značky HAY v mosazné barvě. Jednoduchý kovový stolek o průměru 35 cm zaujme především svým nezvyklým tvarem. Stolek...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | HAY |
|---|---|
| Adresa : | Havnen 3, 8700 Horsens, Denmark |
