HermanMiller ASARI H – čierna koža (rozbalené)
Kód: ASH_1_NU1EN624HFF G1 C7 ZSV01 ZSV01Podrobný popis
Mäkké miesto na pristátie.
Stolička Asari je pohodlne čalúnená, navrhnutá ergonomicky pre potešenie vašich zmyslov. Okrem výkonu, ktorý očakávate od pracovnej stoličky, má aj nádherný vzhľad. Nové mäkké kancelárske sedenie prináša jednoduchý dizajn, osloví vás predovšetkým svojím tvarom s jemnými krivkami a čalúneným rámom. Zároveň skrýva inovatívnu ergonómiu: bedrová opora sa prispôsobí tvaru dolnej časti chrbta a vyplní medzery medzi stoličkou a vaším telom, čo podporuje prirodzenú rovnováhu chrbtice. Synchrónna mechanika stoličky, ktorá sa automaticky prispôsobí vašim potrebám, umožňuje plynulý pohyb. A aby ste sa cítili ešte pohodlnejšie, podložka na sedadle minimalizuje tlakové body a poskytuje dodatočnú oporu.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Herman Miller |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov 7/24 |
| Hmotnosť: | 25 kg |
| Dodání: | v složené variantě |
| Hmotnost netto: | 22 kg |
| ? Rozměry: | (968 -1269) x 756 x 756 mm |
| Stavitelná výška sedáku: | 394 - 600 mm |
| Maximální nosnost: | 158.7 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
| Výrobná spoločnosť : | Herman Miller Ltd (MillerKnoll Corporation) |
|---|---|
| Adresa : | 1 Portal Road, Melksham SN12 6GN, United Kingdom |
| E-mail : | customercareeurope@hermanmiller.com |
